سفارشات تلفنی

سیستم دریافت سفارش های تلفنی شیفر از تاریخ شنبه مورخ 93/2/23 مقارن با میلاد امام جواد الائمه (ع) رسما ً فعالیت خود را آغاز نمود.


*شما مشتری گرامی می توانید جهت سهولت در امر خرید، کالای مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی با همکاران مربوطه ، سفارش داده و در محل مقرر دریافت نمائید. لطفاً به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل احتمالی موارد زیر را قبلا ًبه دقت مطالعه فرمائید.


*کالای مورد نظر خود را از طریق شعب شیفر و یا مراجعه به سایت، بخش محصولات انتخاب نمائید.


*دقت فرمائید ساعت تماس جهت سفارش صرفاً 10 صبح الی 16 بعد از ظهر می باشد.


*خرید شما از طریق سفارش تلفنی با احتساب 10% تخفیف خواهد بود. هزینه ارسال کالا، تا سقف مبلغ خرید 1،500،000ریال بعهده مشتری بوده و برای سفارش های بالای این مبلغ ، رایگان می باشد. لازم به ذکر است در صورت حراج فصلی شعب و یا در صورت تخفیفات ویژه کالا ، در صد تخفیف سفارش تلفنی لحاظ نخواهد شد و تنها یک تخفیف شامل خرید شما می گردد.


*هزینه ارسال برای خرید های 1،500،000 ریال به پایین، در تهران مبلغ 100،000 ریال و برای سایر شهرها مبلغ 150،000 ریال می باشد.*ارسال کالا در تهران از طریق پیک شیفر و برای سایر شهرها از طریق پست انجام می گیرد.


*زمان لازم برای ارسال سفارش های داخل شهر تهران 24 ساعت در روز های کاری خواهد بود و حد اکثر زمان برای سفارش های سایر شهر ها 72 ساعت می باشد.در صورتیکه در زمان ارسال سفارش تغییری ایجاد گردد به اطلاع مشتری گرامی رسیده و هماهنگی های لازم انجام خواهد گرفت.


*لازم است در هنگام سفارش، مشخصات دقیق خود را جهت عضویت در باشگاه مشتریان شیفر و ارسال کالا به همکاران مربوطه اعلام فرمایید.


*نحوه پرداخت هزینه کالای سفارشی در تهران به صورت واریز به حساب یا به کارت و یا نقدی در محل می باشد. در سایر شهرها نحوه پرداخت از طریق واریز به حساب یا به کارت انجام پذیر خواهد بود.


*مشتریانی که هزینه کالای ارسالی خود را از طریق واریز به حساب یا کارت پرداخت می نمایند لازم است بلا فاصله با همکاران ما تماس گرفته و شماره فیش یا کد پی گیری خود را اعلام نمایند. پس از تائید پرداخت، اقدامات جهت ارسال کالای درخواستی انجام خواهد گرفت.


*دقت فرمایید در صورت وجود هرگونه اشکال در کالای ارسالی می توانید در اسرع وقت با همکاران ما تماس گرفته تا مسئله را پی گیری نمایند. همچنین هزینه ارجاع کالا برای اقلام بالای 150،000 تومان با شیفر و برای کمتر از آن به عهده مشتری خواهد بود.لطفاً به منظور ارائه خدمات پس از فروش حتماَ جعبه محصول، کد کالا و فاکتور خرید را نزد خود نگه دارید.


*برای آگاهی بیشتر از نگهداری محصولات چرمی و همچنین شرایط ارائه خدمات پس از فروش به بخش امور مشترکین سایت مراجعه فرمائید.

تلفن تماس: 22734112 - 021